Tutaj znajdziesz popularne kuleczki gejszy.

Kulki stymulujące  Jest 20 produktów.

na stronę
W magazynie
Kuleczki Gejszy to idealnie wyważone kulki duo, wykonane z PVC z metalowymi kulkami w środku, mogą być stosowane dla przyjemności jak i treningu mięśni Kegla. Łatwe w użyciu. Wodoodporne i łatwe do czyszczenia.
47,00 zł
W magazynie
Eleganckie, modne i wykonane z solidnych materiałów kulki Candy Balls Lux to doskonały produkt do stymulacji pochwy i odbytu.
41,90 zł
Brak w magazynie
kulki gejszy Oriental Duotone Balls w białym kolorze Kulki wykonane są z miłego miękkiego materiału PVC połączone mocnym nylonowym sznureczkiem.
15,90 zł
Brak w magazynie
Tylko online
W magazynie
ORYGINALNE WYKONANE Z SILIKONU MEDYCZNEGO KULKI MARKI 50 TWARZY GREYA Fifty Shades of Grey - Silicone Ben Wa Balls TO JEST NIESAMOWITE POCZUJESZ SIĘ JAK BOHATERKA KSIĄŻKI 50 TWARZY GREYA - ANASTASIA
99,00 zł
W magazynie
Kuleczki gejszy w kolorze pomarańczowym. Nowoczesne kuleczki, które ułatwiają trening mięśni kegla oraz działają zdrowotnie. Wodoodporne i łatwe do czyszczenia.
39,00 zł
W magazynie
Kuleczki gejszy w kolorze fioletowym. Nowoczesne kuleczki, które ułatwiają trening mięśni kegla oraz działają zdrowotnie. Wodoodporne i łatwe do czyszczenia.
39,00 zł
W magazynie
Kuleczki gejszy w kolorze naturalnym. Klasyczne kuleczki, które ułatwiają trening mięśni kegla oraz działają zdrowotnie. Wodoodporne i łatwe do czyszczenia.
19,00 zł
W magazynie
Kuleczki orgazmowe w kolorze złotym. Kuleczki gejszy zaprojektowane i wyważone specjalnie dla kobiet chcących osiągnąć jeszcze więcej przyjemności ze stosunku. Działają wzmacniająco na ścianki pochwy co powoduje również korzyści zdrowotne.
29,00 zł
Tylko online
W magazynie
50 Twarzy Greya, Ciemniejsza Strona Greya - Jeśli spodobały Ci się te nowe produkcje filmowe i pobudziły Twoje zmysły. Oferujemy gadżety z filmu idealnie odwzorowane do delikatnych i tych bardziej pikantnych zabaw. Sprawdź. Pamiętaj, że kupując za minimum 200 zł wysyłka kurierem jest GRATIS!
139,95 zł
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów